Kraty pomostowe dumat.pl

Nowoczesna centra logistyczne – magazyny, czy innego rodzaju budynki przemysłowe, potrzebują odpowiednich powierzchni, które będą zarówno bezpieczne jak i trwałe.

Często bowiem zdarza się, że podstawa musi unieść bardzo duży ciężar. Najważniejszą cechą krat pomostowych jest zatem – trwałość mocowania oraz stabilność. Firma dumat.pl ma specjalnie przygotowaną ofertę dla budynków logistycznych.

Szerokie zastosowanie krat pomostowych to między innymi – pomosty, schody, półki magazynowe, podłogi oraz platformy.

Cała tajemnica technologii stalowych krat tkwi w odpowiednio zgrzanych ze sobą płaskownikach z wysokiej jakości stali, która zapewni podłożu właściwą stabilność.

Dodatkową zaletą szerokiej oferty jest tworzenie krat i obramować na zamówienie klienta. Każdy przedsiębiorca ma więc możliwość dopasowania kraty pod swój wymiar.

Firma dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najlepszą obsługę klienta. Zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego.

Podłoża stalowe

Bardzo wiele nowoczesnych budynków takich jak hotele, czy galerie, korzysta z podłoży stalowych jako rozwiązania, które jest nie tylko ekonomiczne, ale też szybkie w realizacji i mało podatne na zniszczenie w wyniku temperatury lub zamoknięcia. Specjalnie chroniona przed korozją stal pełni swoją funkcję przez wiele lat. Co więcej, tego typu rozwiązanie można stosować tak samo do dużych jak i mniejszych projektów budowlanych.

Zastosowanie stali nie musi zamykać się na zbrojeniu do fundamentów. Często w budynkach dojrzeć można tego typu kraty.

Kraty pomostowe są typem podłoża przenośnego. To też doskonały pomysł na wyściełanie przy wejściu, jako miejsce, na którym wchodzący do budynku klienci otrzepują buty z zimowego śniegu lub podczas jesiennego deszczu spłynie woda.

Zaletą tego typu krat jest łatwość montażu i demontażu. Poza tym ich trwałość pozwala na długie użytkowanie, bez ryzyka korozji oraz innego rodzaju uszkodzeń.

Firma dumat.pl

Wśród wielu dostępnych firm na rynku zajmujących się produkcją i montażem stalowych podłoży, jednym z wiodących producentów jest polska firma Dumat. Największym atutem firmy są nie tylko nowoczesne technologie produkcji, ale też pracownicy, którzy dbają, by dostarczyć końcowemu użytkownikowi krat dokładnie tego, co zamawia. Zasób firmy, jakim jest doświadczona kadra, daje gwarancję jakości.

Każda krata pomostowa wyprodukowana przez przedsiębiorstwo Dumat jest zgrzewana przez nowoczesne maszyny, a kontrolerzy jakości dbają, by każdy produkt był zadowalający dla klienta. Oferta produktów stalowych obejmuje też pręty, płaskowniki, wyroby z drutów ciągnionych oraz siatki zgrzewany. Nowoczesny park maszynowy zapewnia doskonałej jakości wyroby w atrakcyjnych cenach. Dzięki ciężkiej pracy oraz innowacyjności rozwiązań stosowanych w Dumat firma zyskała wiele referencji od zadowolonych klientów i europejskie certyfikaty jakości ISO.

Zapraszamy dumat.pl/kraty-pomostowe