Nowe wcielenie mieszkania w bloku

Zapraszamy do jeszcze do niedawna typowego mieszkania w bloku z lat 70, nasi specjaliści nadali mu nowy, odświeżony wyglądu, całość została urządzona w stylu glamour.

Przed remontem mieszkanie składało się z małego korytarza, na wprost drzwi znajdowała się kuchnia, z prawej strony był salon, a wcześniej łazienka, z prawej znajdowały się mały pokój. Mieszkanie zostało pomyślane jako miejsce dla pary. Ekipę, która zajęła się wykończeniem wnętrz znaleźliśmy na – wycenione.

Hall, kuchnia i salon

Na wstępie wyburzono ściany dzielące kuchnię i duży pokój oraz ściany oddzielające je od przedpokoju. Sprawiło to, że z małego korytarza powstał obszerny hall prowadzący do kuchni i łazienki. W hallu ściany pomalowano w jasnoszarym kolorze, drzwi do pozostały pokoi oraz ich framugi są białe, podobnie jak szafa znajdująca się w przedpokoju, szafa jest dwudrzwiowa, jej skrzydła to duże lustra. Na suficie zawieszono kryształowe żyrandole. Podobne żyrandole znajdują się w salonie gdzie w jednej części pomieszczenia ustawiono dwie szare, narożne kanapy, z pikowanymi zagłówkami i poduszkami, cześć ozdobnych poduszek ma intensywny kolor czerwieni (ale mógłby to być każdy inny kolor), czarny stolik kawowy na wysoki połysk. Kanapy zwrócone są w stronę wiszącego na ścianie czarnego telewizora. Salon od kuchni oddziela czarny blat na wysoki połysk z wysokimi barowymi krzesłami z popielatą tapicerką, meble kuchenne to połączenie bieli i czerni, wszystko na wysoki połysk. Płytki kuchenne to duże prostokąty z wykwintnym czarno – srebrnym wzorem na białym tle.

Łazienka

Łazienka to połączenie dużych białych płytek na ścianach i podłodze z drobną złotą mozaiką na jednej ze ścian. Na tej ścianie wisi także duże poziome lustro ze złotą ramą. Biały blat na wysoki połysk oraz meble pod zabudowę, również białe, w łazience mieści się także pralka. Prysznic całkowicie przeszklony, ściany wykonane z przeźroczystego szkła.

Sypialnia

W sypialni ściany pomalowano na biało, całą szerokość sypialni zajmuje ogromne łóżko z czarnym, pikowanym zagłówkiem. Szafa wbudowana w ścianę, z lustrem zamiast drzwi.